به یاد ۳۰هزار گل سرخ قتل‌عام۶۷ ـ مجاهد شهيد موسی موسی‌خانی

به یاد ۳۰هزار گل سرخ قتل‌عام۶۷ ـ مجاهد شهيد موسی موسی‌خانی

به یاد ۳۰هزار گل سرخ قتل‌عام۶۷ ـ مجاهد شهيد موسی موسی‌خانی

 مجاهد شهید موسی موسی خانی سال۱۳۳۶ در مرند متولد شد. در جریان قتل‌عام۶۷  از جمله ۳۰هزار گل سرخ سربه‌دار بود.

از این شهید والامقام، وصیت‌نامه‌اش به یادگار مانده که در زیر قسمتهایی از آن را می آوریم.

وصیت نامه مجاهد شهید موسی موسی خانی:

.

بنام خدا و بنام خلق قهرمان ايران

و بنام مسعود و مريم رهبر عقيدتي‌ام

بنام تمامي خونهاي بناحق ريخته شده مجاهد خلق و بنام اشرف و موسي و بنام اسراي مجاهد خلق…

من موسي موسي خاني فرزند ميرزاخان شماره شناسنامه14687 اكنون يعني پس از انقلاب ايدئولوژيك درون سازمان مجاهدين خلق ايران، با ايمان و ايقان به توحيد و جامعه بي طبقه توحيدي در اوج آگاهي و اختيار كامل اين وصيت نامه را مينويسم. اين كه گفتم در اوج آگاهي به اين اعتبار است كه اكنون مشعل رهايي و رهبر و و راهنماي خودم را پيدا كرده‌ام بنابراين به اين رهبري ميبالم.

در شرايطي اين وصيتنامه را مي‌نويسم كه خميني اين پليدترين و درنده‌ترين حيوان تاريخ هنوز با خوردن خون 40 هزار شهيد مجاهد سيراب نشده و هر روز خواهران و برادران مجاهدم را كه اميد و چشم و چراغ آينده يك خلق و يك مملكت هستند در عيان (انظار عموم) و نهان (در زندانها و شكنجه گاهها) و با رذيلانه‌ترين اعمال غيرانساني به شهادت ميرساند تا از خلق قهرمان ايران، خلقي كه به دنبال پيشتازان مجاهد خود ميرود تا طومار ننگين خميني را درهم به پيچد، زهرچشم بگيرد ولي زهي خيال باطل ….

در خاتمه به پدر و مادر عزيز و مهربانم مخصوصا” به مادر رنج كشيده‌ام سلام داشته و از دور دستشان را ميبوسم و اميدوارم كه از شهادت من در اين راه ناراحت نباشند بلكه بايد خوشحال باشند كه پسرشان با پيروي از رهبري مسعود و مريم كه متجلي همه شهدا و اسرا و شكنجه شده ها و حامي مردم مظلوم و محروم ستم خميني است به پيام شهدا لبيك گفته است.

همينطور به تكتك خواهران و دامادهايمان و تك تك فرزندان ايشان سلام داشته و آرزوي موفقيت و پيروزيشان را ميكنم.

به برادرم نيز سلام داشته و بي نهايت خوشحالم كه او نيز اكنون راه خود را انتخاب نموده و از مسعود و مريم پيروي ميكند كه اين نهايت افتخار است. موفقيت و پيروزي او را با سازمان آرزومندم به تكتك فاميلها مخصوصا” خاله ها – دايي ها و فرزندان و شوهرانشان سلام داشته و دستشان را ميبوسم و موفقيتشان را آرزومندم. به تمامي دوستان و آشنايان كه با هم بوديم نيز سلام گرم و صميمانه داشته و با فشردن دست آنها برايشان آرزوي موفقيت دنيوي و اخروي ميكنم.

با ايمان به پيروزي و جامعه بي طبقه توحيدي

مرگ بر خميني

درود بر رجوي (مسعود و مريم)

موسي موسي خاني

۷/۴/۶۴